Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci: Şırnak’ta AK Parti hizmet bayrağı dalgalanacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, “31 Mart’ta AK Parti hizmet bayrağının Şırnak başta olmak üzere Şırnak’ın tüm ilçe ve ilçelerinde dalgalanacağına inanıyorum.”

Şırnak Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Aday Tanıtma Toplantısında Zeybekci, belediye başkan adaylarına kente, ilçelere ve beldelere hayırlı olmasını diledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını getirdiğini belirten Zeybekci, 31 Mart’ta yapılacak Yerel Yönetimler Genel Seçimleri kapsamında 2 gün boyunca Şırnak, Hakkari, Siirt ve Batman’da aday tanıtım toplantılarına katılacaklarını belirtti.

“Başkaları yönetir, başkaları yönetir, başkaları yönetir. Ama biz hizmet etmeye, hizmetkar olmaya geliyoruz” diyen Zeybekci, şöyle konuştu:

“Bizler görev yerimizi ve bu millete hizmet etmeyi şeref sayıyoruz. 22-23 yıldır bu aziz millete hizmet ediyoruz. Buradan belediye başkan adaylarımıza, belediye başkanıma, il başkanıma, ilçe belediye başkanlarıma sesleniyorum. , belde büyüklerimiz, mahalle büyüklerimiz, dün söylenenlere aldırış etmeyin, bu gün çok kıymetli, inanıyorum ki 31 Mart’ta AK Parti hizmet bayrağı Şırnak başta olmak üzere Şırnak’ın tüm ilçe ve kasabalarında dalgalanacak. Şırnak’tan güzel haberler bekliyorum. Hizmete geldik. İzmir’de de söyledim. Şırnak’ta ‘Ben de öyle söylüyorum. Hakkari’de de aynısını söyleyeceğiz. Biz almaya değil, kendimizi vermeye geldik. Biz AK Parti olarak kendimizi Şırnak’a adamak için geldik. Hakkari’ye, Siirt’e, Batman’a kendimizi vermeye geldik.”

AK Parti Şırnak Milletvekili Arslan Tatar, AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan ve Şırnak Belediye Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Mehmet Yarka da birer konuşma yaptı.

Toplantıda AK Parti’nin 31 Mart’ta yapılacak Yerel Yönetimler Genel Seçimi’ndeki belediye başkan adayları şunlar oldu: Beytüşşebap’ta Kamil Dürmüş, Cizre’de Ömer Yıldız, Güçlükonak’ta Bilal Aktuğ, İdil’de İkbalhan Haznedar, Silopi’de Nihat. Mehmetoğlu ve Uludere’nin Gürgin Ürek olduğu açıklandı.

Programa AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cenap Aşçı, Afyonkarahisar Milletvekili Zekeriya Aslan, partililer ve vatandaşlar katıldı. – ŞIRNAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu