Haber

Çoklu ilişki itirafı şaşkına çeviren Derya’nın kocasına yazdıkları Müge Anlı’yı çıldırttı

Müge Anlı İle Tatlı Sert programına annesiyle birlikte katılan Derya’nın daha önce yayında yaptığı çoklu ilişki itirafı şaşkınlık yaratmıştı. Kocasının kendisini başkalarıyla ilişkiye zorladığını belirten Derya’nın öldürülen kocası Selim Yalçınkaya’ya attığı mesajlar ise programa damga vurdu.

MESAJLARI GÖREN MÜGE ANLI ÇILDIRDI

Derya’nın merhum eşi Selim Yalçınkaya şimdi hayattayken attığı iletiler Müge Anlı‘yı çıldırttı. Söz konusu kağıtlarda Derya’nın diğerleriyle yaşadığı bağlantılara ilişkin ayrıntıları kocasına anlattığı iletilerin ve ikili ortasındaki çoklu münasebet konusuna ilişkin iletilerin yer aldığı belirtildi. Kelam konusu bildirilerin cinsel içerikli olduğu tabir edildi.

“İNSAN BUNLARI KOCASINA NASIL YAZAR?”

Mesajları gören Müge Anlı da sonlarına hakim olamayarak, “Ya insan kocasına bunlar nasıl yazar? Tamam gündelik olarak kocanla her şeyi konuşursun ama insan bunları kocasına yazamaz. Bu başka bir şey” sözlerini kullandı. Derya da kendisini savunma hedefiyle “Biz her şeyi konuşuyorduk” dedi.

“KISKANDIRMAK İSTEDİM”

Derya kelam konusu bildiriler hakkında, “İyi değildim zaten, kabul ediyorum. Ben onu deli etmek istedim, sinirlendirmek istedim. Kıskandırmak istedim, zaten adam ölmüş ne olabilir” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu