Yaşam

Güzel oyuncu Mine Kılıç: Kötü karakterler insanların dikkatini çekiyor

İSTANBUL (İGFA) – Başarılı oyuncu Mine Kılıç, bugüne kadar çoğunlukla kötü karakterleri oynamadığını belirterek, insanların dikkatini çeken karakterleri biraz daha “kötü karakterler” olarak değerlendirdiğini belirtti.

“Birçok şeyi oynadım ama kötü karakterlerin her zaman daha fazla insanın ilgisini çektiğini düşünüyorum” diyen güzel oyuncu, şöyle devam etti: “O yüzden böyle bir algı oluştu. Daha da mı sorun oluyor? Kötü karakteri canlandırmak, dokunmak. Mesleğinizde oynadığınız rolün nedeni ve etkisi, şöyle dedi: Eğer bu karakteri tutarak inşa ederseniz, kötü bir karakter iyi bir karakter değildir. Bir yaşam, bir fikir, bir düşünme biçimi ile ilişkilendiresiniz Bedenlediğiniz, can verdiğiniz… Kötü bir şey söylemeden soruyorsunuz: “Bu karakter neden bu hale geldi? Onun yolculuğu nedir? Sonuç ne?” “Böyle bir denklem üzerinden gittiğimde birinin diğerinden daha zor olduğunu düşünmüyorum. Yalnızca birinin daha çok ilgi çektiği doğrudur” dedi.

Aile dizisinin kadrosunda yer almanın kendisini çok mutlu ettiğini belirten Kılıç, “Öncelikle çalışmayı sevdiğim firmalardan biri olan Ay Yapım’da bir işten diğerine transfer oldum. Yaz aylarında. , “Ya Çok Seversen” adlı projede yer aldım. Biter bitmez Ay Yapım beni tekrar karşıladı, bu tabi ki Şampiyonlar Ligi takımına katılmak benim için çok heyecan verici ve mutluluk vericiydi. ulusal bir kanalda yayınlanan… Bu karakter yeni yeni yeni sahneye çıkmaya başlıyor. Melek karakterinin hikayesi biraz derinleştikçe, “kötü kadın”ı canlandırdığım maceram hem benim için hem de alanlar için daha heyecanlı hale geliyor. Kendimi gösterebileceğim bir yer var, “Açılacağı bir yere taşınacak” dedi.

haber-beydag.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu