Haber

‘TV’ye Dönmeyeceğim’ Dedi: İrfan Değirmenci Kararını Değiştirdi

Halk TV Ana Haber sunuculuğu yaparken Türkiye İşçi Partisi’nden (TİP) İzmir Milletvekili adayı olmak için kanaldan ayrıldı. n İrfan Değirmenci ekranlara dönüyor. Değirmenci, seçim öncesi yaptığı açıklamada, “İzmir milletvekili olacağım. B planını düşünmüyorum. Ekranlara dönmeyeceğim. Ben gelene kadar televizyona çıkacağımı sanmıyorum.” 90″ dedi.

‘Öldü’ diyorlar, ‘döndü’ diyorlar

14 Mayıs seçimlerinde Meclis’e giremeyen Gazeteci İrfan Değirmenci, 3 Temmuz Pazartesi günü saat 18.00’de yeniden ekranlarda olacağını duyurdu.

‘3 Temmuz’u bekleyin’

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan İrfan Değirmenci, 3 Temmuz Pazartesi günü saat 18:00 olduğunda. Çünkü insanlar özlüyorsöz konusu; ‘Öldü’ dediler. Hayır. ‘Geri geldi’ de İrfan yeniden yükledi. 3 Temmuz’u bekleyin’o yazdı.

‘Televizyona geri dönmeyeceğim’

Medyaradar’ın haberine göre Değirmenci, Halk TV’de Ana Haber Bülteni sunmaya devam edecek.

Bir ön seçim programına katılan İrfan Değirmenci, “İzmir Milletvekili olacağım. B planı düşünmüyorum. Ekranlara dönmeyeceğim. İnternette yayınlıyorsunuz, roman yazıyorsunuz. Köşe yazıyorsun ama 90 yaşına kadar televizyona çıkacağımı sanmıyorum. Dönsem de televizyona dönmem, hükümet değişiyor ve ben de medyanın bilinen yüzüydüm. muhalefet, bu değişim ortamında çok yüksek ücretlerle orada kalabildim. Benim öyle bir hırsım yok. Benden sonra ne bırakabileceğime bakıyorum”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu