Haber

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Adana’da görkemli bir törenle karşılandı.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, yerel seçimlerde AK Parti’nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmasının ardından kentte görkemli bir törenle karşılandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Aday Tanıtma Toplantısı’nda Adana Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı açıklanan Kocaispir, kente dönüşünün ardından AK Parti İl Başkanlığı önünde karşılandı.

Meşaleler ve sloganlarla karşılanan Fatih Mehmet Kocaispir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederek kendisini karşılayan kalabalığa hitap etti.

Çıktıkları yolculukta Adana’nın kazanacağını belirten Kocaispir, “Çünkü bu şehrin sorunlarını biliyoruz. Kadınlarımızın, gençlerimizin, çocuklarımızın, her birinin hayatını zorlaştıran, bizi mutsuz eden tüm konuların farkındayız. Başta ulaşım olmak üzere polemik yapmak, kavga çıkarmak, bireysel çıkar peşinde olmak, yalan söyleyip görmezden gelmek istemiyoruz.” “Biz resim yapmayı değil, hizmetle, aksiyonla, özveriyle Adana’yı büyütmeyi hedefliyoruz. Adana’yı bir dünya şehri yapmayı hedefliyoruz. Çok şükür bunu yapabilecek vizyona, yeteneğe ve tecrübeye sahibiz” dedi.

Görevlerinin kentin sorunlarını çözmek, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak, onların talep ve beklentilerini karşılamak olduğunun altını çizen Kocaispir, şöyle konuştu:

“Sağduyuyu, demokratik yönetim kültürünü ve hizmet politikasını hakim kılmaya kararlıyız. Şeffaflık ve hesap verebilirlik en temel yönetim ilkelerimizdir. Kayıt dışı, gözden uzak çıkarlar ağından uzağız. Konuşmak bize yakışmaz.” evin mutfağında başka, oturma odasında farklı davranırız. Ciddiyet, tutarlılık, ağızdan ağza konuşma bize yakışmıyor.” “Askerlik siyasetimizin şiarıdır. Biz hazırız ve kararlıyız. Biz Cumhur İttifakı olarak el ele, gönül gönüle çalışarak, kimseyi dışlamadan herkesin gönlüne girmeye çalıştığımızda, umarım nihai sonuç ortaya çıkar. Bu kararlılık zafer olacaktır.”

Kocaispir’e yönelik karşılama programına AK Parti ve MHP’li milletvekilleri ve partililer katıldı. – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu