Haber

Erdek Belediyesi’ni Eleştiren Öğretmen Dövüldü

Erdek Belediyesi’ni sosyal medya hesabından eleştiren Niyazi Önal isimli öğretmen, Belediye Başkanı Burhan Karışık’ın damadı olan Erdek Ticaret Odası Meclis Üyesi Murat Çetin tarafından engellendi ve dövüldü.

Gece yarısı Erdek 4’üncü Sokak’ta meydana gelen saldırı olayında Spor Öğretmeni Niyazi Önal, köpeğini gezdirirken durduruldu ve hastaneye kaldırılıncaya kadar dövüldü. Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık’ın damadı olan Erdek Ticaret Odası Meclis Üyesi Murat Çetin, sosyal medya hesabında yazdığı eleştiriler nedeniyle Niyazi Önal’ı engelleyerek konuşmak istediğini söyledi ve ardından Niyazi Önal’ı teleskopla dövdü. cop onun yanında.

Aldığı darbeler sonucu ağır yaralanan Niyazi Önal, Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalenin ardından Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Başından yaralanan Niyazi Önal’a 6 forseps atıldı. Vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar da bulunan Niyazi Önal, tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi.

Niyazi Önal’ın şikayeti üzerine polise çağrılan Murat Çetin, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Olayın ardından Eğitim Sen Balıkesir Şube Başkanı Gürbüz Şahin ve yönetim kurulu Erdek’e gelerek Niyazi Önal’ı ziyaret etti. Eğitim Sen Balıkesir Şube Başkanı Gürbüz Şahin bir açıklama yaparak saldırıyı kınadı. Gürbüz Şahin, “Arkadaşımız köpeğini gezdirirken sokakta engellendi ve sosyal medya paylaşımları nedeniyle hakarete uğradı, tehdit edildi, vücuduna ve kafasına teleskopik copla defalarca vuruldu. Arkadaşımıza yönelik şiddet devam etti. Aynı sokakta oturan saldırganların olayı planlayarak arkadaşımızın evden çıkmasını bekledikleri, saldırı sırasında kullandıkları teleskopik coptan da görülebiliyor. Mahalle sakinlerinin saldırısına uğrayan Niyazi hocamızın bağırmaları sonucu kanlar içinde yere yığılan arkadaşımız öne gelerek Erdek Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Bandırma Eğitim’e nakledildi. ve Araştırma Hastanesi Eğitim Sen., “Niyazi Öğretmeni darp eden saldırganların hukuk önünde hesap vermesi için konunun takipçisi olacağız” dedi. – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu