Haber

Muharrem İnce’ye kaseti çizen FETÖ’cünün adı verildi! Almanya’da kaçak

Ülke Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin seçime 3 gün kala yarıştan çekilmesiyle sonuçlanan kaset skandalı CHP’nin kara lekesi oldu. Zina sahnelerinin yayınlanmasının ardından Deniz Baykal’ın istifasının ardından CHP’de liderliği Kemal Kılıçdaroğlu devraldı. ikinci kaset skandalıMuharrem İnce benzer sahnelerin ardından cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildi.

“45 yılda yaşamadım, 45 günde yaşadım” sözleriyle kendisine yönelik yürütülen kara propagandayı vurgulayarak istifasını açıklayan Muharrem İnce, CHP fanatikleri tarafından Kılıçdaroğlu’nun oylarını bölmekle suçlandı.

İnce’nin istifa etmesine neden olan zina kaseti sahneleri hakkında çarpıcı bir tartışma yaşandı. odatvhaber sitesinde, uydurma görüntüleri “Muharrem İnce” olarak paylaşan kişi, FETÖ firari Metin Gülerolduğunu iddia etti.

TUNCELİ’DE DOĞDU, DARBE SONRA ALMANYA’ya Kaçtı

Almanya’da kaçak olarak yaşayan Metin Güler, CHP Genel Başkanı’dır. Kemal Kılıçdaroğlu Vatandaşı olmaya kararlıydı. FETÖ firari Güler TunceliTürkiye’nin Ovacık ilçesinin nüfusuna kayıtlı olduğu vurgulandı.

FETÖ’nün 15 Temmuz kanlı darbe girişimi sonrası kapatılan Kozmik Yol Partisi Genel Başkanı Metin Güler Almanya’ya kaçmakdikkat.

FETÖ’cü Güler’in uzun süredir Muharrem İnce’ye hakaret içeren paylaşımlar yaptığı kaydedildi.

FETÖ kumpaslarını sosyal medyadan temin eden başka bir firari örgüt mensubu Cevher GüvenSadık bir takipçisi olarak lanse edilen Metin Güler’in ise iddiaya göre.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu