Yaşam

Yaşam Koçu maceralarını anlatmak için sete geldi

Uzun ve titiz bir ön hazırlık sürecinin ardından “Yaşam Koçu” grubu motoru seçti. İstanbul’un çeşitli ilçe ve yaylalarında çekilen; Enerji, frekans, astroloji gibi güncel olay ve konuları eleştirel ve esprili bir bakış açısıyla yazan Doğu Demirkol’un Ömür Koçu filminin başrol oyuncuları Doğu Demirkol ve Yağmur Tanrısevsin’dir.

 

Film Çinli Yaşam Koçları Enerji ve Karma Terapistlerine Gitti!

Hikayesini ve konsept tasarımını filmin yapımcılarından Emrah Güzelkokar’ın üstlendiği Ömür Koçu’nun senaryo çalışması sırasında Doğu Demirkol, Yaşam Koçları, Güç Terapistleri ve Astrologlarla birçok seans yaparak gözlem yaptı. Seanslardaki gözlemlerini kendi komedi anlayışıyla senaryoya yansıttı!

 

12 Ocak Sinemalarda!

Doğu Demirkol ve Yağmur Tanrısevsin ikilisi, uyumları ve eğlenceli tavırlarıyla sette keyifli dakikalar yaşatıyor. Burak Kuka’nın yönettiği; Yapımcılığını Wovie, RetroPro, Netd & DMC’nin üstlendiği Ömür Koçu, 12 Ocak 2024’te sinemaseverlerle buluşacak.

 

Filmin Konusu: Aşık olduğu ancak açılamadığı ve zorunlu olarak en yakın arkadaşı olarak eşlik ettiği ünlü oyuncu Helin ile yaşam koçlarını, enerji uzmanlarını ve falcıları ziyaret eden Cafer, bir anda kendisini dünyanın en popüler yaşam koçu olarak bulur. ülke böyle şeylerle dalga geçiyor, dalga geçiyor. Etrafında gün geçtikçe oluşan mürit aurasının etkisiyle mucizenin kendisine ait olduğunu düşünen Cafer, gerçeği bulmak için öncelikle kendini bulmalıdır.

Görüş:12 Ocak 2024
Tip:Komedi

Üretme:Wovie, RetroPro, Netd ve DMC

Yapımcılar:Samsun Demir, Emrah Güzelkokar, Özgür Akbaş

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çayyolu Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu